D.U.K. ugears modelis ir jo surinkimas

UGEARS modelis - ką būtina žinoti?

UGEARS modelis StemLab

Ne, detalės jau yra iškirstos faneroje. Jūs turite jas tiesiog išspausti iš lentos. Detalės yra sujungtos su lenta mažais skersiniais. Jei turite sunkumų pašalindami detalę, tiesiog peiliu atsargiai nupjaukite skersinį. Dantračius ir besisukančius mechanizmus švelniai patrinkite švitriniu popieriumi.

Kai kurie modeliai 4+ amžiaus vaikams yra skirti būtent dažymui (dažai nėra pridedami).

Galima dažyti ir kitus modelius. Mes rekomenduojame naudoti akvarelę arba guašą. Galite naudoti ir akrilinius dažus. Atkreipiame dėmesį, kad storas dažų  sluoksnis gali sutrikdyti pavarų ir mechanizmų veikimą.

Modelių rinkiniuose rasite viską, ko gali prireikti. Priklausomai nuo konkretaus modelio, rinkinyje gali būti įdėta guminių juostelių, žvejybinio valo ar lipdukų.

Papildomai gali prireikti šių priemonių: švitrinio popieriaus, nedidelio peilio, įprastos žvakės. Atkreipiame dėmesį, kad žvakę dantračių sutepimui reikia naudoti ne aukštesnės negu kambario temperatūros. 

Detales, kurios sunkiau įsimauna viena į kitą galima patrinti įprasta žvake. Tiesiog patrinkite besiliečiančias detalės vietas žvake ir pabandykite įtvirtinti detalę iš naujo.

Taip, modelius gali surinkti ir vaikai. Parduotuvės skiltyje esame suskirstę modelius pagal rekomenduojamą amžių. StemLab parduodami konstruktoriai - puikus užsiėmimas ir vaikams, ir suaugusiems.

Ne, dėl mechanizmų ir judančių dalių, modeliai yra pritaikyti vienam surinkimui. Surinktus modelius galėsite naudoti ir toliau.

Mechaninės modelių dalys ir jų veikimas yra įdomus užsiėmimas.  Kolekciniai modeliai gali tapti išskirtine Jūsų namų interjero detale.

Dirbsite su natūralia medžiaga, kurią malonu liesti. Aukštos kokybės fanera yra pakankamai patvari.

Nepaisant to, į kiekvieną komplektą produkto gamintojas yra įdėjęs  atsarginių dalių.  Jei jums prireiktų papildomų, nedvejodami susisiekite su mumis šiuo adresu: customerservice@ugearsmodels.com. 

Mes paprašysime pateikti savo pašto adresą, reikalingų dalių sąrašą ir atitinkamos lentos ar detalės nuotraukas.

UGEARS komanda nemokamai atsiųs prašomas atsargines dalis jūsų el. laiške nurodytu adresu voke paštu. Patogiausias būdas užsakyti atsargines dalis - užpildyti šią formą.

Rinkdami modelį būkite atsargūs. Modelyje gali pasitaikyti aštrių detalių, kurios gali jus sužeisti.

Rinkdami modelį nepamirškite sutepti žvake mechaniškai besitrinančių paviršių.

Žvakės prieš naudojimą jokiu būdu nekaitinkite. Naudokite ne aukštesnės negu kambario temperatūros.

StemLab tai projektas, kurio pagrindinis tikslas - skatinti susidomėjimą gamtos mokslais, inžinerija ir technologijomis.

Mūsų partneriai:

 

Mūsų finansiniai rėmėjai:

UGEARS fanų klubas - tai bendruomenė, besidominti technologijomis, mylinti ir  kolekcionuojanti UGEARS modelius.

Tik fanų klubo nariams taikomos specialios nuolaidos ir/ar akcijos.

Narystė UGEARS fanų klube nemokama ir neformali. Prisijungti prie klubo galite tapdami mūsų facebook svetainės sekėjais.

Taip. Visus modelius turime savo sandėlyje. Labai retais atvejais vienas ar kitas modelis gali būti išpirktas. Tokiu atveju prie modelio atsiranda užrašas "Out of stock". Tokio 3D modelio į pirkinių krepšelį įsidėti nebegalėsite.

Nupirktos prekės išsiunčiamos vėliausiai sekančią darbo dieną dieną po apmokėjimo. Paprastai prekės pirkėjus pasiekia per 1-3 darbo dienas. Šventiniu laikotarpiu pirkinių pristatymas gali vėluoti. Klientams pageidaujant prekes gauti kuo greičiau, jas galime išsiųsti per autobusų stotį.

UGEARS 3D mechaninai modeliai yra unikalūs mediniai konstruktoriai. Nors pagaminti iš ypač aukštos kokybės medienos, mediniai 3D modeliai nėra skirti pakeisti buityje naudojamus daiktus. Judančios medinės dalys ilgiau naudojant yra linkę susidėvėti.